O FIRMIE

Firma SKIBICKI TECHNIKA TRANSPORTOWA Sp. z o.o. powstała w 1981 roku. Obecnie jesteśmy jedną z największych firm produkujących zabudowy na podwozia ciężarowe w kraju. Posiadamy pozycje krajowego lidera zabudów samowyładowczych o różnorodnym przeznaczeniu. Firma nasza stawia na jakość, dlatego też współpracujemy z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi dostawcami materiałów. W poszczególnych działach firmy zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów (obecnie ponad 150 osób), którzy w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i nowatorskimi technikami zarządzania produktem i firmą, wytwarzają dla naszych klientów wyrób, który dzięki swoim technicznym i jakościowym walorom jest wysoko ceniony przez naszych Klientów. W 2011 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2008. W ostatnim okresie znacznie zwiększyliśmy sprzedaż na rynkach eksportowych, znacznie rozszerzając sprzedaż wyrobów pod marką handlową

 

Wywrotki oraz hakowce to specjalność mającej wieloletnie doświadczenie firmy produkcyjnej Skibicki Technika Transportowa. Oferujemy wiele modeli wywrotek - m. in. trójstronne oraz tylnozsypowe. Przechylana skrzynia ładunkowa umożliwia samoczynny rozładunek kontenerów. Nowoczesna konstrukcja i wysokiej jakości stal zastosowana do produkcji wywrotek sprawiają, że są one przystosowane do pracy w trudnych warunkach.

Urządzenia hakowe, czyli tzw. hakowce przeznaczone są do montażu na różnego typu podwoziach samochodów ciężarowych. Urządzenia te posiadają zróżnicowaną moc załadunkową sięgającą nawet 22 ton, wyposażone są w teleskopowe ramię. Sterowanie hakowcami odbywa się zarówno z zewnątrz, jak i z kabiny kierowcy. Jako firma zajmująca się techniką transportową oferujemy także hydrauliczne systemy wymienne, przyczepy oraz żurawie. Wszystkie produkty naszej firmy charakteryzują się funkcjonalnością oraz bardzo wysoką wytrzymałością.

Zajmujemy się również świadczeniem specjalistycznych usług takich jak cięcie laserem oraz plazmą. Profesjonalne wycinarki laserowe firmy Trumpf dają możliwość wycinania dowolnych kształtów z blach lub innych materiałów palnych. Maksymalne wymiary arkusza wynoszą 6000 x 2000 mm, natomiast grubość ciętych blach zależy od rodzaju materiału – dla stali konstrukcyjnej wynosi do 25 mm, dla stali nierdzewnej do 15 mm, dla aluminium do 10 mm.

Firma Skibicki Technika Transportowa oferuje również cięcie plazmą, posiadające duże zastosowanie w przemyśle. Nowoczesne wypalarki plazmowe umożliwiają cięcie stali konstrukcyjnych, aluminium oraz blach ocynkowanych. Maksymalna grubość wycinanych blach wynosi do 160 mm przy paleniu gazowym i do 32 mm przy paleniu plazmowym. Powtarzalność oraz precyzja wykonania, a także wysoka jakość ciętych krawędzi to niezaprzeczalne atuty cięcia laserowego i plazmowego.

 

Film promocyjny:

Referencje:

 

1

2

3

4

5

 

Skibicki Technika Transportowa Sp. z o. o.
ul. Spółdzielcza 8a
87-630 Skępe
tel. (054) 287 72 97
 
sekretariat@skibicki.com.pl
NIP: 4660302761
KRS: 0000214817
Kapitał Zakładowy: 5997000,00 zł
 
 
ISO 9001:2008