Wywrotka trójstronna 3W lekka

Lekkie zabudowy wywrotkowe, dostosowane do podwozi producentów ciężarówek oraz przyczep, pozwalają na wykorzystanie samochodów ciężarowych oraz przyczep do transportu wszelkich materiałów sypkich, drobnicowych, węgla.

Wywrotka do 3,5 tony

Początki naszej firmy sięgają lat 80. ubiegłego wieku, dzięki czemu od dawna jesteśmy ekspertami w swojej branży. Nasza miłość do metalu i geny rzemieślnicze ukształtowały nasz sposób podejścia do produkcji, w której najważniejsza jest jakość. Jednym z produktów, które w naszej ofercie widnieją od lat, są wywrotki. Produkujemy różne modele, w tym również wywrotki do 3,5 tony, czyli inaczej wywrotki lekkie. Ich uniwersalność pozwoli Państwu na rozwój swojej działalności.

Zabudowa wywrotka 3,5 tony – oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Produkowane w firmie Skibicki zabudowy wywrotowe lekkie to wywrotki do 3,5 tony dostosowane do podwozi producentów różnych ciężarówek oraz przyczep. Ze względu na swoje cechy, pozwalają na wykorzystanie lekkich samochodów ciężarowych oraz przyczep do transportu wszelkich materiałów sypkich lub drobnicowych, czy nawet węgla. Przechylana skrzynia ładunkowa wykonana z wysokiej jakości stali, sprawi, że zarówno przewóz, jak i rozładunek nawet najbardziej problematycznych materiałów będzie łatwy i przyjemny.

Nie potrzebują Państwo wywrotki do 3,5 tony, ale interesuje Państwa za to zabudowa naczepy? Zapraszamy, więc do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi na stronie!

Zabudowy wywrotki dostawcze – dlaczego właśnie my?

Najwyższa możliwa jakość produkowanych elementów, to w naszej firmie priorytet. Z tego właśnie względu materiały wykorzystywane do produkcji pozyskujemy wyłącznie od najlepszych dostawców, działających zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma Skibicki zatrudnia ponad setkę pracowników, a każdy z nich jest wykwalifikowanym specjalistą. Nasz nowoczesny park maszynowy, w połączeniu z nowatorskimi technikami wykorzystywanymi przy produkcji, dają efekty w pełni satysfakcjonujące naszych klientów.

Zainteresowała Państwa oferta naszej firmy? W takim razie zachęcamy do przejrzenia pozostałych podstron oraz w razie nasuwających się pytań, do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

SKIBICKI TECHNIKA TRANSPORTOWA Sp. z o.o.

ADRES

Spółdzielcza 8
87-630 Skępe