HAKOWCE

Hakowce przeznaczone są do montażu na różnego typu podwoziach samochodów ciężarowych. Urządzenia te posiadają zróżnicowaną moc załadunkową sięgającą nawet 22 ton, wyposażone są w teleskopowe ramię.

Hakowce 

Skibicki to marka z wielopokoleniową historią, jednak hakowce odgrywają w niej szczególną rolę. Pierwsze urządzenie hakowe pod naszym szyldem zostało zmontowane w 2002 roku i od razu wzbudziło ogromne zainteresowanie w branży technik transportowych. Nasz nowy hakowiec okazał się pod względem jakości górować nad konkurencyjnymi modelami. Dziś możemy śmiało stwierdzić, że przyczepa do hakowca Skibicki to jeden z produktów najbardziej cenionych przez naszych klientów. Obecnie prowadzimy program rozwojowy hakowców wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. 

Zabudowa hakowa – sprawdź nasze urządzenia hakowe 

Hakowce przeznaczone są do montażu na różnego typu podwoziach samochodów ciężarowych. Urządzenia te posiadają zróżnicowaną moc załadunkową sięgającą nawet 22 ton, wyposażone są w teleskopowe ramię. Ze względu na swoją użyteczność w branży transportowej, rozwiązanie to cieszy się od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem na rynku. Decydując się na nowe urządzenia hakowe w dobrej cenie od Skibickiego, można liczyć więc na wysoką jakość, dbałość o najdrobniejsze szczegóły oraz trwałość. Duży nacisk kładziemy również na funkcjonalność każdej tworzonej przez nas zabudowy hakowej. 

Hakowce z HDS – wszechstronna zabudowa hakowa od Skibickiego 

Hydrauliczny dźwig samochodowy to ogromne udogodnienie w kwestii transportu materiałów charakteryzujących się znacznym ciężarem. Hakowce z HDS cechuje duża nośność, co pozwala znacznie usprawnić przewóz oraz rozładunek towarów o dużej wadze. Sprawia to, że tego typu zabudowy hakowe okazują się niezwykle funkcjonalne np. w budowlance. Polecamy przyjrzeć się modelom dostępnym w naszym asortymencie. 

Zabudowy specjalistyczne samochodów ciężarowych – to także Państwo u nas znajdziecie! 

Przyczepa do hakowca – nowy hakowiec dla Twojego biznesu  

Samochód ciężarowy wyposażony w hakowiec z logo naszej firmy stanowi część floty pojazdów w wielu przedsiębiorstwach z rozmaitych branż, w tym firm komunalnych. Wszędzie tam, gdzie transport i rozładunek stanowią trzon działalności, nasze produkty są doceniane. W latach 2006-2017 współpracowaliśmy z branżą wojskową, co dowodzi, że oferowane przez nas rozwiązania odnajdą się w różnych sektorach biznesu. 

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie podpowiemy, jak mogą Państwo skorzystać na wdrożeniu naszej zabudowy hakowej. 

SKIBICKI TECHNIKA TRANSPORTOWA Sp. z o.o.

ADRES

Spółdzielcza 8
87-630 Skępe

+48 54 287 72 97

 

dołącz do nas

#skibickitechnikatransportowa