O FIRMIE

SKIBICKI
TECHNIKA TRANSPORTOWA

Firma SKIBICKI TECHNIKA TRANSPORTOWA Sp. z o.o.jest jednym z największych polskich producentów specjalizujących się w zabudowie samochodów ciężarowych.

Naszym hitem sprzedaży są urządzenia hakowe. Jesteśmy największym producentem tego typu urządzeń w zakresie wagi do 20 ton. Od lat produkujemy i sprzedajemy również wywrotki. Nasz produkt jest uniwersalny, ale skomplikowany. Naszym mottem jest to, aby satysfakcja klienta była na wysokim poziomie.

Pokoleniowy biznes z pasją od XIX wieku

Tradycja

Początki działalności w obecnym kształcie czyli w branży techniki transportowej to rok 1981. Wcześniej podwaliny pod firmę położyły trzy pokolenia rzemieślnicze.

Pasja

Miłością do metalu i geny rzemieślnicze wykształtowały sposób podejścia do produkcji, w której najważniejsza jest jakość, co z kolei ma wpływ na zadowolenie Klienta.

Pełne zaangażowanie na każdym etapie

Firma nasza stawia na jakość, dlatego też współpracujemy z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi dostawcami materiałów. W poszczególnych działach firmy zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów (obecnie ponad 150 osób), którzy w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i nowatorskimi technikami zarządzania produktem i firmą, wytwarzają dla naszych klientów wyrób, który dzięki swoim technicznym i jakościowym walorom jest wysoko ceniony przez naszych Klientów.

Od pomysłu
przez realizację
po najmniejszy szczegół

Produkujemy wyroby również pod indywidualne zamówienia. Dostosowujemy się do specyfikacji technicznych urządzeń Klientów i realizujemy produkcję wg wymaganych funkcjonalności.

Lat doświadczenia

wyprodukowanych urządzeń

własnych projektów

kompetentnych pracowników

Dowiedz się o warunki współpracy

SKIBICKI TECHNIKA TRANSPORTOWA Sp. z o.o.

ADRES

Spółdzielcza 8
87-630 Skępe

+48 54 287 72 97

 

dołącz do nas

#skibickitechnikatransportowa