PRZYCZEPY – ZESTAWY

Wykonujemy zestawy samowyładowcze na samochody ciężarowe oraz przyczepy w wersjach pod kontenery i wywrotki. Zestawy przestrzenne znajdują zastosowanie przy transporcie większości towarów. Oferujemy Państwu wykonanie dowolnego rodzaju zabudowy oraz zabudowy przyczepy. Zabudowy przyczep mogą zostać wykonane z dowolnej grubości stali o dowolnych gabarytach ustalonych uprzednio z klientem. Przystosowanie przestrzeni ładunkowej według zapotrzebowania klienta.

Zabudowa naczep i przyczep 

Firma Skibicki zajmuje się produkcją oraz dystrybucją zabudowy naczep. W dziedzinie techniki transportowej jesteśmy ekspertami, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z naczepami wywrotkami w naszej ofercie. 

Naczepa wywrotka – poznaj nasze przyczepy samowyładowcze 

Jedną z naszych specjalności, jeśli chodzi o zabudowę naczep, jest przyczepa wywrotka. Produkujemy i dystrybuujemy przyczepy samowyładowcze od wielu lat starając się dostarczyć Państwu jak najbardziej funkcjonalne rozwiązania. Początki naszej działalności sięgają 40 lat wstecz, a my przez cały czas udoskonalamy się dla Państwa, rozbudowujemy park maszynowy i kontynuujemy rzemieślniczą tradycję. Sprawia to, że jako producenci naczep wywrotek, odnosimy znaczące sukcesy w naszym kraju. 

Dlaczego przyczepa wywrotka to dobre rozwiązanie? 

Przyczepa ciężarowa wywrotka to wybór wielu przedsiębiorców, którzy parają się transportem. Rozwiązanie to jest ogromnym udogodnieniem w wielu branżach. Jej zalety to przede wszystkim bezpieczeństwo podczas przewozu towaru oraz ogromna wygoda przy rozładunku. Naczepa wywrotka sprawdzi się doskonale przy przewożeniu materiałów sypkich, jak ziarna, piasek czy żwir. Doceniana jest również przez rolników, którzy wykorzystują je w transporcie owoców czy warzyw. 

Zachęcamy też do sprawdzenia jakie hakowce mamy w ofercie. 

Przyczepa ciężarowa – wywrotka 3 stronna i nie tylko 

Wykonujemy zestawy samowyładowcze na samochody ciężarowe oraz przyczepy w wersjach pod kontenery i wywrotki. Zestawy przestrzenne znajdują zastosowanie przy transporcie większości towarów. Oferujemy Państwu wykonanie dowolnego rodzaju zabudowy oraz przyczepy. Zabudowy przyczep mogą zostać wykonane z dowolnej grubości stali o dowolnych gabarytach ustalonych uprzednio z klientem. Przestrzeń ładunkowa jest projektowana według potrzeb klienta. Naczepa wywrotka aluminiowa również nie sprawi nam problemu w przygotowaniu zgodnie z Państwa wytycznymi. Kolejną opcją, którą możemy zaproponować, jeśli klient posiada zapotrzebowanie na taki model zabudowy, jest przyczepa wywrotka 3 stronna. W biurze konstrukcyjno-projektowym przeanalizujemy Państwa potrzeby i znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie. 

Zapraszamy do kontaktu!

SKIBICKI TECHNIKA TRANSPORTOWA Sp. z o.o.

ADRES

Spółdzielcza 8
87-630 Skępe